× Συζητήσεις για Διακόσμηση Μπαλκονιού ή Ταράτσας.

μπαλκόνι με τέντα και λουλούδια

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20359 από γιωτα
μπαλκόνι με τέντα και λουλούδια δημιουργήθηκε από γιωτα
ήρθε η ώρα της μετακόμισης. Τα αγαπημένα μου λουλούδια (σε άλλη ανάρτηση τα δείχνω) θα βρεθούν στη σκιά μιας τέντας σε λευκό χρώμα μέσα έξω. Δε θα έχω τη δυνατότητα να τη σηκώνω συχνά, λόγω της εγγύτητας με άλλα μπαλκόνια. Τι λέτε; Θα έχουν πρόβλημα ή όχι;

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20365 από ilias
Απαντήθηκε από ilias στο θέμα μπαλκόνι με τέντα και λουλούδια
Στις περισσότερες των περιπτώσεων Γιώτα, αν την τέντα τη χτυπά ο ήλιος δε θα έχεις πρόβλημα.
Τα δικά μας τα λουλούδια που είναι κάτω από τέντα, μπορώ να σου πω ότι περνούν καλύτερα από εκείνα που είναι εκτεθειμένα στον ήλιο...

2019.kalliergo.gr - www.altermarket.com

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #20369 από γιωτα
Απαντήθηκε από γιωτα στο θέμα μπαλκόνι με τέντα και λουλούδια
ωραία, χάρηκα με αυτό. Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #23182 από Anna-Maria
Απαντήθηκε από Anna-Maria στο θέμα μπαλκόνι με τέντα και λουλούδια
Ειχα ακριβως το αντιθετο προβλημα δυο χρονια πριν. Χαλασε η τεντα στο σπιτι και μου την ξηλωσε ο μαστορας και λογω καποιον θεματων εμεινα 3 βδομαδες καλοκαιριατικα χωρις τεντα (θανατος για εμενα που περναω απειρες ωρες στο μπαλκονι). Ετυχε τις δεκα μερες απο αυτες να φυγω στην Βουδαπεστη με την WorldVentures και ενω ειχα συστημα ποτισματος τα λουλουδια μου καηκαν απο τον ηλιο.Το μπαλκονι ειχε βεβαια τετοιο προσανατολισμο που το χτυπουσε ο ηλιος σχεδον ολη μερα και κυριως ο μεσημεριανος....Ευτυχως καταφερα να σωσω τα περισσοτερα με κοπο και ιδιως μετα την επανατοποθετηση τεντας!
Last edit: 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Anna-Maria.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα