× Συζητήσεις για προϊόντα ή εξοπλισμό που χρησιμοποιούμε ή βρήκαμε ενδιαφέροντα.

Σκαπτικό κήπου

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3433 από theologis
Απαντήθηκε από theologis στο θέμα Σκαπτικό κήπου
Δεν μπορείτε να γίνετε πιο συγκεκριμένοι σε οτι αφορα την μάρκα και τον τύπο και την τιμή; Εχω πελαγώσει και εγω με την ποικιλία των μηχανημάτων αλλα και οι διαφορες τιμών που παίζουν μερικές φορές είναι απαφορευτικές -περνανε πολλές φορές τα 1.000 Ευρω και οι καιροί δεν είναι για τέτοια....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #20978 από marialel
Απαντήθηκε από marialel στο θέμα Σκαπτικό κήπου
...επειδη ειμαι και εγω σαυτη τη φαση για αγορα σκαπτικου, μου ειπαν πανω απο 7 ιππους..τα δυο που κυτταζω ειναι mitsumpishi και viking τηs stihl το 585 της stihl δεχεται και αλλα αξεσουαρ!! τελικα μπορει να μου συστησει καποιος ενα αξιοπιστο μηχανημα?

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #20979 από marialel
Απαντήθηκε από marialel στο θέμα Σκαπτικό κήπου
Παντελη το μηνυμα σου ειναι πριν χρονια, αλλα αν εισαι ακομα ενεργος παρακαλω θα ηθελα να μου πεις (εφοσον στο μεταξυ εχεις αποκτησει την εμπειρια), που κατεληξες, αν εισαι ευχαριστημενος κλπ.θα το εκτιμουσα αν μου απαντουσες και οποιοσδηποτε εδω..ευχαριστω!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #20981 από francopsa
Απαντήθηκε από francopsa στο θέμα Σκαπτικό κήπου
το sthil 585 το εχω εγω και δεν βγαζη πανω απο 3,4 αλογα ειναι βεβεα με πηνιο για 1 στρεματακι με χωμα μαλακο καλο ειναι βασικα 8α σου προτινα το master md50 στους 6 hp kai κινιτιρα subaru και αντιπρωσοπο αυτον που εχει τα Husqvarna στα 500 ευρω πιστευω ειναι η καλιτερη λυση απο ολες αν γιριζα πισω φραντσεσκος φιορεντζα

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #20989 από ilias
Απαντήθηκε από ilias στο θέμα Σκαπτικό κήπου
Γεια σου marialel,

Πριν επιλέξεις οποιοδήποτε εργαλείο (όχι μόνο σκαπτικό), θα πρέπει να έχεις καθορίσει με ακρίβεια το που και πως θέλεις να το χρησιμοποιήσεις.

Να σου υπενθυμίσω ότι αν για μία απλή και αραιή σε συχνότητα εργασία χρησιμοποιήσεις ένα πολύ καλό εργαλείο (π.χ. σκαπτικό), αυτό αποδεικνύεται πολύ ακριβό.

Αν όμως για μία δύσκολη και συχνή εργασία χρησιμοποιήσεις ένα πολύ καλό εργαλείο (π.χ. σκαπτικό), αυτό αποδεικνύεται πολύ φτηνό.

2019.kalliergo.gr - www.altermarket.com

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.105 δευτερόλεπτα