× Συζητήσεις για προϊόντα ή εξοπλισμό που χρησιμοποιούμε ή βρήκαμε ενδιαφέροντα.

κλαδευτικο αλυσοπριονο

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20529 από aggelkar
Απαντήθηκε από aggelkar στο θέμα κλαδευτικο αλυσοπριονο
Καλημερα. εγω έχω δυο αλυσοπριονα , η εμπειρια μου λεει να παρεις κατι ποιο ακριβο για να το εχεις παντα. εγω εχω δυο husqvarna το ενα το εχω 8 χρονια το μικρό το έχω 5 χρονια. το μεγάλο το χρησιμοποιώ για κορμούς δένδρων μεγάλους , το μικρό το έχω για τις ελιές. το είχα αγοράσει με προσφορά τότε γύρω στα 300 ευρώ. ολα αυτά τα χρόνια δεν μου έχουν βγάλει κανένα πρόβλημα . ούτε καν για σέρβις τα έχω πάει. πάντως το βασικό σε όλα που πρέπει να προσέξεις είναι: να προσέχεις την αναλογία βενζίνης και λαδιού. να μην αφήνεις μέσα καθόλου βενζίνη όταν δεν το χρησιμοποιείς. να την αδειάζεις πάντα. να βάζεις λάδι για την αλυσίδα. Όπως χαρακτηριστικά μου είχε πει ένας πωλητής επειδή δεν είμαστε πλούσιοι δεν μπορούμε να αγοράζουμε εργαλεία κάθε λίγο .

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20531 από francopsa
Απαντήθηκε από francopsa στο θέμα κλαδευτικο αλυσοπριονο
αυτοι ειναι οι χρυσοι κανονες για ολα τα μηχανιματα 2 χρονα να προσέχεις την αναλογία βενζίνης και λαδιού. να μην αφήνεις μέσα καθόλου βενζίνη όταν δεν το χρησιμοποιείς. να την αδειάζεις πάντα. να βάζεις λάδι για την αλυσίδα και λειτουργεια 1 φορα το μηνα για πολυ λιγο για τις μεμβρανες των καρμπυρατερ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20549 από armonia
Απαντήθηκε από armonia στο θέμα κλαδευτικο αλυσοπριονο
παιδια τι γνωμη εχετε για αυτό?

www.agro-center.gr/index.php?page=shop.p...art&Itemid=2&lang=en

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20550 από francopsa
Απαντήθηκε από francopsa στο θέμα κλαδευτικο αλυσοπριονο
στιμπιμενο ειναι ολα ειδια ειναι κινεζικα παρε οποιο σου αρεση εμφανισιακα αυτη ειναι η παλια λαμα και αλυσιδα διμιουργουσε 8εματακια πρεπει να εχουν αυτη την λαμα και αλυσιδα www.cheap-tools.gr/index.php?option=com_...emart_category_id=26

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20551 από armonia
Απαντήθηκε από armonia στο θέμα κλαδευτικο αλυσοπριονο
λεει ότι είναι γερμανικο παντως!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20554 από francopsa
Απαντήθηκε από francopsa στο θέμα κλαδευτικο αλυσοπριονο
γερμανικη η εταιρεια αλα κινεζικη κατασκευη οπως ειναι η Einhell h MATIX γερμανικες εταιρεις με κατασκευη κινα γιατο λεη Χώρα Προέλευσης: Γερμανία και οχι κατασκευη γερμανια σε αγνωστα εργοστασια εισαγωγης ειναι για γερμανικο ελβετικο και γιαπωνεζικα πανω απο 300 ευρω παντως παρτο εχει 3 ΧΡΟΝΙΑ εγκυηση τσεκαρετο αν ειναι ετσι παρτο κατατααλα κινα ειναι και δινη οτι εδινε και σε εμενα www.buytools.gr/ikra-pcs2525.html αυτος το δινη με 3 χρονια εγλυιση τσεκαρετο το ικra pou 8es

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.112 δευτερόλεπτα