× Δημοσιεύσεις σχετικά με σπορεία και ξεκίνημα φυτών

ετοιμασια για σπορα σε θερμαινομενο σπορειο

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #14085 από takis1976
Απαντήθηκε από takis1976 στο θέμα ετοιμασια για σπορα σε θερμαινομενο σπορειο
τα φυτα του αγγουριου και της κολοκυθιας ειναι ετοιμα για μεταφυτευση

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #14093 από Kuria49
Απαντήθηκε από Kuria49 στο θέμα ετοιμασια για σπορα σε θερμαινομενο σπορειο
Μπορούμε δηλ. να τα φυτεύσουμε στον κήπο από τώρα?

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #14097 από fitsifofoula
Απαντήθηκε από fitsifofoula στο θέμα ετοιμασια για σπορα σε θερμαινομενο σπορειο
και τα δικά μου αγγουράκια και κολοκυθάκια φυτρώσανε αλλά για μεταφύτευση μόνο σε θερμοκήπιο

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #14100 από takis1976
Απαντήθηκε από takis1976 στο θέμα ετοιμασια για σπορα σε θερμαινομενο σπορειο
ουτε λογος για φυτεμα στον κηπο μεταφυτευση σε σακουλακια και μεσα σε θερμαινομενο θερμοκηπιο

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #14392 από ΟΛΓΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
Απαντήθηκε από ΟΛΓΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ στο θέμα ετοιμασια για σπορα σε θερμαινομενο σπορειο
Σε ποιά περιοχή θα καλλιεργήσεις? Διότι το κολοκύθι,αν μένεις βόρεια,το έβαλες αρκετά νωρίς! Εγώ καλλιεργώ κ σε θερμοκήπια κ υπαίθρια. Ήδη οι τομάτες μου είναι στα 10 εκατοστά,τα πιπέρια μου προοδεύουν,αλλά αγγούρι δεν έχω σπείρει ακόμα.Μεγαλώνει πάρα πολύ γρήγορα.Το κολοκύθι δε? Θα βαρεθείς να μαζεύεις!!! :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #14480 από panagiotispanagiotis
Απαντήθηκε από panagiotispanagiotis στο θέμα ετοιμασια για σπορα σε θερμαινομενο σπορειο
ΟΛΓΑ
οπως φαινεται καλλιεργεις επαγγελματικα ,ειδα και αλλες δημοσιευσεις σου και εχω να σου προτεινω την ποικιλια santine για τις ντοματες εχουν τα ιδια και καλυτερα χαρακτηριστικα με τις alma δεν κανουν σκληρο κοτσανι μεσα στον καρπο καλλιεργουνται και εξω πολυ καλα και εχουν μεγαλη παραγωγη!!!!!(λυγισμα πλευρικων πασαλων απο τον πολυ καρπο)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14753 από takis1976
Απαντήθηκε από takis1976 στο θέμα ετοιμασια για σπορα σε θερμαινομενο σπορειο
τα πιο πολλα φυτα εχουν μεταφυτευτει μενουν μονο μερικες μελιτζανες και πιπεριες

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #18615 από sporofita
Απαντήθηκε από sporofita στο θέμα ετοιμασια για σπορα σε θερμαινομενο σπορειο
Φιλέ Τάκη είμαι παραγωγός λαχανικών και σποροφυτων αν θες μερικές συμβουλές για τις ποικιλίες σου μην χρησιμοποιείς την galli ουτε την super galli στις υπαίθριες , εχουν καλή γεύση αλλά δίνουν όλη την παράγωγη μαζί και κυρίως ιόνονται πολύ εύκολα. Θα σου πρότεινα την aprilia την προμηθεύει ο Σπύρου και την troy που την έχουν διάφοροι όσο για τις αναρριχόμενες η belladonna και η elpida είναι οι καλύτερες αλλά ακριβές από τις πιο φτηνές οι optima είναι πολύ καλές

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.115 δευτερόλεπτα